ul. Sienkiewicza 15/13, 06 - 500 Mława

Lokalizacja: Mława (woj. mazowieckie) / wyjazdy na terenie całej Polski

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B (na życzenie Kandydata)

Poziom w hierarchii: Samodzielny specjalista

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie zajmować się obsługą techniczną urządzeń stanowiących wyposażenie stacji kontroli pojazdów (np. linie diagnostyczne) oraz serwisów samochodowych (podnośniki, systemy dozowania olejów itp) i parkingów wielopoziomowych (platformy parkingowe).

Zakres obowiązków po przeszkoleniu:

  • przeglądy okresowe urządzeń
  • diagnostyka usterek urządzeń
  • naprawy i remonty urządzeń
  • montaż urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisowaniu maszyn i urządzeń
  • gotowość do przyswajania wiedzy
  • zdolności manualne i sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy wyjazdowej
  • gotowość do pracy na wysokości
  • samodzielność w działaniu

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) w zakresie mechaniki, elektrotechniki, elektroniki lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • praktyczna znajomość urządzeń, będących wyposażeniem stacji kontroli pojazdów i serwisów samochodowych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia do konserwacji podnośników
  • uprawnienia operatora wózków widłowych

Preferowany kontakt telefoniczny:

Adam Zalewski ? Prezes firmy

tel. 601 802 671