Inter Auto Technika

Ekspozycyjne wieże magazynowe


Wieża

Duplo Triple - High-Tech

1. Opis
Wieża Duplo Triple składa się z 3 niezależnych wież ekspozycyjnych, wyposażona jest w automatyczny system transportowy FTF (bez kierowcy) połączony ze stanowiskiem prezentacji pojazdu na obrotnicy w salonie.
Umożliwia prezentację 27 pojazdów przy 7 piętrach (wersja standardowa) aż do 43 pojazdów przy 11 piętrach.
Wieże poprzez modem ISDN połączone są z centrum serwisowym producenta, co umożliwia natychmiastową zdalną diagnozę stanu urządzenia.
 
Opis działania
Pojazdy parkowane są w śluzie na parterze, skąd przez niezależny system wind transportowane są na poszczególne piętra do przydzielonych im miejsc.
Wybrany przez klienta pojazd wywoływany jest w salonie poprzez wprowadzenie jego numeru na ekranie dotykowym (Touch-Screen). Jeden z dwóch automatycznych systemów transportowych FTF przemieszcza pojazd z wybranego miejsca do śluzy w 3. wieży. Szklane drzwi śluzy otwierają się automatycznie, a pojazd dalej jest transportowany i ustawiany na obrotowej platformie ekspozycyjnej.
Wybrany pojazd prezentowany jest teraz klientowi na platformie obrotowej. Podczas tej prezentacji może być niezależnie wybrany kolejny pojazd do prezentacji, który przez 2. system transportowy FTF zostanie sprowadzony do śluzy i będzie oczekiwał na stanowisku 2-ego systemu FTF.
2. Dane techniczne
Liczba poziomów
7
8
9
10
11
Ilość składowanych pojazdów
27
31
35
39
43
Wysokość całkowita w m:
15
17
19
21
23
Pojazdy:
Wszystkich producentów
Wymiary pojazdu
(długość x szerokość x wysokość)

510cm x 200cm x 160cm (190cm)

Max ciężar pojazdu

2500 kg


Do góry

dodaj stronę IAT do ulubionych
Współpracujemy z:
Inter-Auto-Technika jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej
Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej
The European Garage Equipment Association